Rüyada Uçağa Yetişmeye Çalışmak

Rüyada uçağa yetişmeye çalışmak gönül işlerinin hareketleneceğine, sıkıntılarından arınacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, bir başarısı sonrasında herkes tarafından tebrik edileceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçağa yetişmeye çalışmak geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine, kazancın devamlı olacağına, çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, değişik iş kollarına yöneleceğine, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada havaalanında uçağa yetişmeye çalışmak göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, başarılarının artacağına, hayatının kolaylaşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre dini inançların güçleneceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine, pek çok kişiyi idare edeceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, tatsızlıkların aşılacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Uçağa Yetişmeye Çalışmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba ben rüyamda eski bir arkadışımın eşi ve kızı birlikte ucak bileti almışız ve diyarbakıra gideceğiz ayrıca hayata olmayan anem ve annemin bi arkadaşıyla rüyada ihtibata girip sürekli konuşuyoruz geliyorum diyorum anneme hep telaş böyle yetişmeye calışıyoruz ayrıca iki gün dür annemi rüyamda görüyorum annem hayata degil yanlız rüyamda annem hayataydı

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya isteklere, maddiyata ve mutluluğa tabir olunur. Rüya yorumuna göre özel hayatın istenildiği gibi gideceğine; maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına; ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına yorulmalıdır.

 2. Merhaba ben rüyamda Samsun’a giden uçağa son yolcu olarak koştura koştura bindiğimi gördüm. Her hangi bir anlamı varmıdır acaba ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya yeniliğe, hayata ve aileye alamettir. Rüya alimlerine göre yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına; hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine; değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına delalettir.

 3. Merhaba
  Ben ruyamda ucaga yetismeye calisiyorum yolda polislerden yardim istiyorum polisler beni ucaga yetiştirmeye calisiyorlar ama yetisip yetismedigimi bilmiyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kararlara, güzelliğe ve ömre delalettir. Rüya tabirine göre yapılacak bir yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine; önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına; hayatını birleştirdiği eşi ile arasındaki bağın ömrünün sonuna kadar kopmayacağına yorulur.

 4. Rüyamda ABD uçağına yetişmeye çalışıyordum. Havaalanına yetişmek için taksi ile gitmeyi düşündüm. Ayrıca check in’molmadığı için takside yapacağımı düşündüm. 1 saat sonra uçağın check in e kapandığını hesaplıyordum. Anlamı nedir? Teşekkürler.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız refaha, iyiliğe ve yardıma işarettir. Rüya yorumuna göre hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına; sevdiği kişiler ile birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine; birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına yorulmalıdır.

 5. Rüyamda on dakıka kalmış uçağın kalkmasına kızımın kımlıgını evde unutmuşum evı arıyorum kımse acmıyo ağlıyorum dıyorum ben gıtsem kızım ne olacak kendı bıletımı de ıptal etmeye calısıyordum çok panık yapıyordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, sevgiye ve gelişmelere işaret eder. Rüya yorumuna göre önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına; uzunca bir süre ayrı kaldığı bir sevdiği ile bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine; ilim irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim