Rüyada Uçurumda Kalmak

Rüyada uçurumda kalmak yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüya yorumcularına göre herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, rahat edeceğine, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçurumda kalmak başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada arabayla uçurumda kalmak ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, zor günlerin biteceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine, rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments