Rüyada Uçurumun Kenarında Arabayla Gitmek

Rüyada uçurumun kenarında arabayla gitmek maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, iş yerinde üst yönetimde kendisine yer bulacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, çok büyük adımlar atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre manevi olarak çok rahat edileceğine, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine, takdir edilen bir iş sahibi olacağına, problemsiz geçim süreceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçurumun kenarında arabayla gitmek çok dikkat çekeceğine, bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, eline geçen fırsatları iyi bir amaç doğrultusunda kullanacağına, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine, borçlarının ödeneceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uçurumun kenarında arabayla gitmek maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, arzuların yerine geleceğine, mutluluğunu ve huzurunu hiçbir şeyin bozamayacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, sevdiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, canlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rıfkı

🙋🏽‍♀️🙇🏽‍♀️.. ruyamda arabada tektim ve ucurumun kenarina dogru kaymaya basladim el frenini cektim ve ucurumun kenarinda araba durdu.. cokmkorku icinde degildim ucurumun kenarina giderken, el frenini cekicem ve araba duracak bana bir sey olmayacak diye dusunuyordum.. el frenini cekince araba durdu sagima donunce disarida babami gordum; bana elini uzatacak ve beni arabadan alacak diye bekliyorum