Rüyada Umre Çıkması

Rüyada umre çıkması önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre işlerin sürekli artacağına, sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, huzuru yakalayacağına, saygınlığının artacağına, huzur dolu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada umre çıkması yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, mutluluğunun katlanacağına alamet eder.

Rüya ilmine göre sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada umre çıkması rüya sahibinin Allah katında muhterem biri olduğuna, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, mutlaka emeline nail olacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine alamettir.

Rüya tabircilerine göre hayattan her istediğini elde edip gözü açık gitmeyeceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, çok güzel günler geçireceğine, rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, yüzünde güller açacağına, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments