Rüyada Umreden Gelen Hurma Yemek

Rüyada umreden gelen hurma yemek gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre geçim derdi olmayacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine alamettir.

Rüyada umreden gelen hurma yemek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına delalet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kara bulutların ve melanetin dağılacağına, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, yine eskisi gibi neşeli olacağına, sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada umreden gelen hurma yemek çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, yüksek mevkilere getirileceğine delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre gücünün ve şansının yaver gideceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, işsiz ise iş bulacağına, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, başarılarını ispat edeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments