Rüyada Üniforma Giymek Görmek

Rüyada üniforma giymek görmek toplumdaki prestijinin sarsılmaz bir hale geleceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına yorumlanır.

Rüya lugatına göre şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, daha rahat bir hayatı olacağına, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine inanılır.

Rüyada asker üniforması giydiğini görmek kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, başarısından ötürü tebrik edileceğine alamettir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine alamettir.

Rüyada polis üniforması giydiğini görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, yeni iş fırsatları yakalayacağına, hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments