Rüyada Ünlü Olmaya Çalışmak

Rüyada ünlü olmaya çalışmak kendi işini kurup başına geçeceğine, rızkının genişleyeceğine, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına, kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, ileri gideceğine, kazancının çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ünlü olmaya çalışmak yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, kimseye minnet etmeyeceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, iş ve aile ilişkilerinde daha büyük adımlar atılacağına, mutlu olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, çok dikkat çekeceğine, günden güne kazancının artacağına, rahata ereceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına işarettir.

Rüyada ünlü olmaya çalışmak maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, kötü günlerin arkada kalacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, makamını garantileyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına yorulur.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, geleceğinin parlak olacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, rakiplerine karşı kazanacağı galibiyetin iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments