Rüyada Üst Düzey Yönetici Görmek

Rüyada üst düzey yönetici görmek bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, imkanlarının artacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin başarılarının hiç kesilmeyeceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, işini daha iyi seviyelere çıkarmak için yeni denemelerde bulunacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada üst düzey yönetici görmek güç ve kudret kazanacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, işlerin çok iyiye gideceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, kısmetlerinin herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, işlerinin düzene gireceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine alamettir.

Rüyada eski üst düzey yönetici görmek kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin daha güzelleşeceğine, başarılarının devam edeceğine, maddi gücünün daimi olacağına, emeğinden hayır göreceğine, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kaan

Rüyamda bir şirkette önemli bir pozisyonda olduğumu ve şirket çalışanlarının gülümseyerek benimle fotoğraf çektirdiğini gördüm.

minnoş

rüyada acun ılıcalıyı görüyorum bana çok kağıt para veriyor ben almıyorum para aaa pardon diyorum bayağı konuştuk amma parayı almadım uyanmışım..