Rüyada Üstüne Kapı Kilitlenmesi

Rüyada üstüne kapı kilitlenmesi rahata kavuşacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, sevdiklerine güzel sözler sarf edeceğine, özel yaşamında beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, büyük başarı elde edeceğine, duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına yorumlanır.

Rüyada üstüne kapı kilitlenmesi eğer mevcut şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, en yukarılara çıkacağına, her şeyin yenileceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada hırsızın üstüne kapı kilitlemek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, ailesinden ve sevdiklerinden kopmayacağına, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarını bir köşeye atacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, düzenin kurulacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Teyfik

Rüyamda abilerim dar bi yerden içeri girilen bi yerde kapıyı üzerime kilitleyip gidiyorlardı.yengem babam ve diğer sbim gelip açtılar kapıyı.kayan bi kapıydı

Yasemin

Rüyamda iki bayan evime geliyor yabancı uyruklu sonra biz gidiyoruz diyorlar onlar giderken aklıma oda olan birikim cüzdanım var çaldıklarını düşünüp bağırıyorum kapıyı yumrukluyorum açılmıyor camları yumrukluyorum açılmıyor sesimi duyurmak için ve kapı kitli pencere kitli

Anonim

Rüyamda babamla eve yıllar sonra dönmüşüm kardeşime kız istemeye gidilecek. bende ne gerek var işi gücü yok ki diyorum.Babam tartışıyor benimle ağlıyorum TM gidicem kapıyı üzerimize kilitliyor.. Bu ne dmek yorumlar mısınız rüyamda hep evden babadan kaçıyorum

Matrak Kraliçe

Rüyamda biri beni kovalıyo. Bu kişi kadın yeni ve boş bir binada sürekli ondan kaçıyorum. Binada çok sayıda kapı var bi kapıdan geçiyorum baska bir kapıyla karşılaşıyorum. Sonra bi odaya giriyorum beni kovalayan kişide o odaya giriyor ben çıkıyorum onun üzerine kapıyı kilitliyorum. Sonra bi bakıyorum yine peşimde başka bi odaya girip koltuğun arkasına saklanyorum. Sonra uyanmsm