Rüyada Uyanıp Ağlamak

Rüyada uyanıp ağlamak borçlarını yakın zamanda kapatacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan kavuşacağına, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uyanıp ağlamak etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, mal mülk edineceğine, hayırlı bir eşe, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre çok rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada uyanıp ağlamak sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin tatsızlıklarıneve huzur dolacağına, sevdiği bir kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, konforunun yerinde olacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments