Rüyada Uyumak Uyanmak

Rüyada uyumak uyanmak ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, borçlarının azalacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok önemli başarılara sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, adının tüm dünyaya yayılacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine yorulur.

Rüyada uyumak uyanmak yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, büyük başarılar kazanacağına, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin hastalık çeken bir yakınına refakat edeceğine, pek çok arzusuna ulaşacağına, geçecek güzel bir ömre, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, amaçlarına ulaşmaya, işlerin günden güne daha da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uyumak uyanmak tüm kalbi ile Allah’a döneceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, işinin hep yürüyeceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, her daim Allah yolunda yürüyeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cey

Merhaba rüyamda arkadaşlarımla doğum günümü kutluyordum. Çok uykum geldiği için arka odaya dinleneyim diye girdim ve 3 saat kadar uyumuşum. Arkadaşlarıma neden uyandırmadınız dediğimde çok yorgundun dinlen istedik dediler. Vefat eden büyük dayımız da salonda uyuyordu, onu uyandırmak istemedik. Bulunduğumuz yerden çıkıp asansöre bindik. Asansör biraz harabeydi ve aşağı inmek yerine beni yukarı çıkardı. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ediyorum.