Rüyada Uyuşturucu Taşımak

Rüyada uyuşturucu taşımak çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin insanları sakinleştireceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuşturucu taşımak yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, çok iyi yerlere geleceğine, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin parasının ve malının artacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uyuşturucu taşımak mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, geçecek güzel bir ömre alamet eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, yardıma muhtaç bir dostunun teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments