Rüyada Uyuz Olmuş Kedi Görmek

Rüyada uyuz olmuş kedi görmek işlerinin başarılı olacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada uyuz olmuş kedi görmek coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, yeni işlere atılacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibinin zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, sevdiği biri ile yaşanılan uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine alamettir.

Rüyada uyuz olmuş kedi görmek rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, yarınlara umutla bakacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, iyi bir kariyer edineceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Bulut

Rüyamda bir çok kedi uyuz olmuş çoğu ölmüş yüksek bir yerden inmeye çalışırken bir tanesi kafamın üstünde duruyor hatda baş örtümü pisletmiş yoğun bir uğraş içinde onu kafamın üstünden yere düşürdüm ve aşağı inebildim

Merve

Merhaba rüyamda kızımın odası da çekmeceleri den beyaz fareler çıkıyordu hepsini yakalayıp dışarı attım hatta bir tanesi elimi isrdi ayrıca çekmecelerde portakal vardı .en son açtığım da çekmeceyi uyuz tüyleri dökülmüş korkunç halde bir kedi çıktı ama onu da dışarı attım ve ayrıca annem uzun uzerrin de beyaz mor çiçekleri olan iki uzun dal getirdi ekmem için