Rüyada Uzaylıdan Saklanmak

Rüyada uzaylıdan saklanmak ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, ticaretin büyüyeceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, tartışma yaşadığı kişilerden helallik alacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine delalettir.

Rüyada uzaylıdan saklanmak aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, mallarının hayırlı olacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada uzaylıdan saklanmak işinden evine gidip geleceğine, sorunlarından kurtulacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, el üstünde tutulacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
amet ademi

Rüyamda memleketimde mahalemizin üstünde bir büyük yuvarlak bir uzay araci gördüm kücük daire formunda isik saciyordu… sagima baktimda umrede beraber gittigim arkadaslarimi yukariya isinlanarak cektiler bende korktum saklanmaya calisiyordum ama beni de buldular sanki münkün degildi saklanmak beni de cektiler yukariya isnlanarak … ama enteresan olan sey se onlari ruyamda melek olduklarini algiladim … uyandigimda da iyi bir hissim vardi korkmamistim… ruyamin tabiri ne olabilir acaba

Merve

Rüyamda deniz kenarında terassa oturuyoruz kayınvalidemle eşim çocuğumuzu alıp sahilde oturmaya gidiyor sonra havada UFO görüyoruz ve eşime kaç diyoruz o da kaçarken yakalanıyor bir anda içimde bir boşluk hissettim çok kortum saat 4:20 de gördüm

Ensar

Saat şuan 3.51 az önce oldu benim evimdeydik evde tektim birden uçak sesi duydum camdan baktım F16 tarzı bir uçak ama daha gelişmişi korktum saklandım telefonum çekmiyordu ailemi arayamadım dışardaki canlılar gitti ama gece tekrar geleceklerini söylediler ailem geldi onlara anlattım sonra ablam ile tekrardan uyumaya gittik o gece ben bir ses duymadım ama ablamın fotoğrafını çekmişler öyle anlattı sabah sonra sabah eve girmeye çalıştılar kan ter içinde uyandım

Pelin

Rüyamda 5 tane uzaylı oldukları söylenen aslında insan ama gözleri mavi olan yaratıklar vardı. Benim evimdeydik ama evime akşam güneşi vuruyordu, daha sonra bulutlar çöktü ve 3 uzaylı tek kaldı. Ben evin penceresinden baktım ve aşağıda lüks bir araba gördüm. Tam çıktım kapıyı kapattım içimden kesin aşağıda onlar var dedim. Yinede kararımdan vaz geçmedim. Bu seferde asansör çalışmadı. En sonunda erkek uzaylı merdivende annesiyle konuşuyordu(telefonda). Sonra alarmım çaldı uyandım.güneş doğmamıştı