Rüyada Uzun Namlulu Silah Görmek

Rüyada uzun namlulu silah görmek doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine, hasret çekenlerin buluşacağına, rakiplerini geride bırakacağına, keyfinin yerine geleceğine, zafer elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin endişelerinin son bulacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinde uzun namlulu silah görmek çok büyük başarılara kavuşacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine rivayet eder.

Rüya yorumları kitabına göre dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, rahat bir döneme girileceğine, kazancın sürekli artacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine alamettir.

Rüyada tabirleri uzun namlulu silah görmek işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyza keleş

Rüyamda evde bir sürü büyük silah vardı sonra eve birileri gelecek diye sakladılar nedir tabiri

Esra

Birbirini seven iki kişinin sonu için istihareye yattığımda adamı yanında başka bi kadınla gördüm, uzun namlulu silah patlıyordu patlarken niyet aldığım kişinin kucağında erkek bebek vardı ve kalabalıktı

Soner

Ruymda ablamin elinde uzun namlulu silah gordum ve sadece duruyordu elide tetikteydi ve sabaha karsi gordum