Rüyada Yabancı Erkek Misafir Görmek

Rüyada yabancı erkek misafir görmek sıkıntılarının biteceğine, hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, çalışıp kazandıkça kendisine ve ailesine daha cömert davranacağına, aylık gelirinin artacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yaşamının istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yabancı erkek misafir görmek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, zorlukların üstesinden geleceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin kafasının rahat edeceğine, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, mutlu günler yaşanacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, şifa edineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde yabancı erkek misafir görmek maddi durumunun her zaman iyi olacağına, yeni bir işe gireceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, karlı işlere gireceğine, kazancını çoğaltacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Yabancı Erkek Misafir Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Hocam ben bir rüya gördüm ve ilk defa böyle bir rüya gördüm 2 adam vardı biri kilolu biri zayıf konuşuyoruz ama ne konuşuyoruz bilmiyorum sonra içeri aldım balkona geçtiler önlerine bir masa koydum ve olabildiğince ikramda bulundum neler konuşuldu hatırlamıyorum lütfen rüyamı yorumlar misiniz?

  • Sevgili Gülçin,
   Rüyada evinde yabancı iki erkeği misafir ettiğini ve ikramda bulunduğunu görmek çözümlere kazanca sonuçlara ve berekete yorulur. Rüya sahibinin yakın zamanda yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına; kazancının artarak elinin bollaşacağına; uzun zamandan beri olmasını çok istediği bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına; eline geçen paranın bereketinin daim olacağına işaret eder.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara çıksın güzelliklere vesile olsun, hayırlı hafta sonları dileriz…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim