Rüyada Yağmur Şimşek Görmek

Rüyada yağmur şimşek görmek mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, sıkıntılarının geçeceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, zarar veren bir arkadaşı ile yolları ayırmaya karar vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, dileklerinin kabul olacağına, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada fırtına yağmur şimşek görmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, yakalayacağı fırsatları düzgün bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazançlar elde edeceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine işarettir.

Rüyada şiddetli yağmur şimşek görmek parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, rahatsızlık vereceğine kanaat getirdiği bir işin kendisine ziyadesiyle fayda ve rahatlık sağlayacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, kaderin nihayet yüzüne güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, mesleğinde terfi alacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments