Rüyada Yağmur Yağdı Görmek

Rüyada yağmur yağdı görmek iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, bir arkadaşının içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmasına vesile olacağına, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin huzura erileceğine, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, alanında marka bir isim olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada akşam vakti yağmur yağdığını görmek yaşanan sorunun kökenine inileceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, mutlu bir evliliğe, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada akşam yağmur yağdığını görmek içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada aşırı derecede yağmur yağdığını görmek huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada asit yağmuru yağdığını görmek doğru yatırımlar yapacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına rivayet eder.

Rüyada bardaktan boşanırcasına yağmur yağdığını görmek parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, hanesindeki rızkın artacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına alamet eder.

Rüyada bayramda yağmur yağdığını görmek bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına alamettir.

Rüyada berrak yağmur yağdığını görmek alacağı destekler sayesinde rahat nefes alacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, zorlukların biteceğine, güzel haberlerin alınacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz yağmur yağdığını görmek hayırlı bir yuva kurulacağına, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, ticaret ehli olacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bulanık yağmur yağdığını görmek hayatının güzelleşeceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına delalet eder.

Rüyada büyük yağmur yağdığını görmek rahat nedir öğreneceğine, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, geleceğinin umut vadedeceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, ruhunun şifaya kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cama yağmur yağdığını görmek önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına alamet eder.

Rüyada çok aşırı yağmur yağdığını görmek sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çok fazla yağmur yağdığını görmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına alamettir.

Rüyada çok fena yağmur yağdığını görmek mirasa, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada çok kuvvetli yağmur yağdığını görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, güzel günler geçireceğine, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, daha farklı ve güzel bir hayatı benimseyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok yağmur yağarken görmek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, çoluk çocuğa karışacağına işarettir.

Rüyada çokça yağmur yağdığını görmek çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, evliliğinde mutlu olacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çöle yağmur yağdığını görmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, insanlar tarafından sevileceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizdeyken yağmur yağdığını görmek uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dışarıda yağmur yağdığını görmek sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, hastalıklarının düzeleceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, yapılan işte türlü zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine, seçeceği eşin ailesiyle iyi geçineceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada fırtınalı yağmur yağdığını görmek büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, hastalıkların son bulacağına yorumlanır.

Rüyada gökten yağmur yağdığını görmek kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, ilerleyen zamanlarda istediği neticeye ulaşacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünden yağmur yağdığını görmek hayatındaki fırtınaların durulacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hamile kadının yağmur yağdığını görmesi bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, sevinçli haberler alınacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuza yağmur yağdığını görmek bazı dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, doğru yolu bulacağına, planlı programlı çalışmasının kendisine hem başarı, hem birincilik hem de gelir getireceğine delalet eder.

Rüyada iri taneli yağmur yağdığını görmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, başarılı ve kazançlı olacağına işarettir.

Rüyada kabe ye yağmur yağdığını görmek moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, mutluluğunun büyüyeceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kabede yağmur yağdığını görmek hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kapalı havada yağmur yağdığını görmek karşısına iyi insanların çıkacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, kırgınların barışacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar yağmur yağdığını görmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada kara bulutlardan yağmur yağdığını görmek sevdiği insanlarla arasında mutluluk rüzgarları eseceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada karın ardından yağmur yağdığını görmek şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, kolaylıklarla karşılaşacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalettir.

Rüyada kirli yağmur yağdığını görmek ferahlayacağına, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı yağmur yağdığını görmek çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, birden fazla ortakla iş kurulacağına alamettir.

Rüyada köyde yağmur yağdığını görmek istenen her şeye sahip olunacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta yağmur yağdığını görmek güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, iş hayatında saygı göreceğine, işi ile gündeme geleceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine alamet eder.

Rüyada nisan yağmuru yağdığını görmek yeni bir hayat kuracağına, huzura kavuşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, ticari faaliyetlerinin artacağına, hediyeler ve elbiseler alınacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada okulda yağmur yağdığını görmek evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına alamet eder.

Rüyada okyanusa yağmur yağdığını görmek mutlu olacağı mesajlar geleceğine, bir başarısı sonrasında kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ormanda alanda yağmur yağdığını görmek rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, engellerden kurtulacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ormanda yağmur yağdığını görmek zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, huzurunu kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pencereden yağmur yağdığını görmek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada rüzgarlı yağmur yağdığını görmek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine ve muhtaç kişilere yardım elini uzatacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sabah yağmur yağdığını görmek beklentilerin gerçekleşeceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, daha kolay bir hayata kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçlarına yağmur yağdığını görmek hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, günlerinin güzelleşeceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına alamettir.

Rüyada sağanak halinde yağmur yağdığını görmek atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sağanak yağmur yağdığını görmek maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şehre yağmur yağdığını görmek sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına, kendi patronu olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şimşekli yağmur yağdığını görmek sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, rızkının genişleyeceğine, kendisini kötü duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah yağmur yağdığını görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada sürekli yağmur yağdığını görmek verilecek olan kararları tek başına vereceğine ve daha iyi bir hale geleceğine, moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, çok dikkat çekeceğine rivayet eder.

Rüyada toprağa yağmur yağdığını görmek makam edineceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, iyi olan maddi durumun bir ömür süreceğine, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına yorumlanır.

Rüyada yazın yağmur yağdığını görmek işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, kötü kimselerle karşılaşmayacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe, elindekilerle yetinmeyi bileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil bahçeye yağmur yağdığını görmek etrafındaki kimselere verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kader

Gündüz niyetine rüyamda yağmur birden hızlı bir şekilde yağdı ve durdu yorumlarmisiniz

Sibel

Gündüz niyetine rüyamda arabayız 5 kişi dışarıda yağmur yağıyor üzerimde siyah mont var cenaze varmış elimde poşet var boş gidilmez bir şeyler daha alalım diyorum aşağı doğru iniyoruz markete gitmek için o esnada yoldaki ağacın kökü çıkmış yerinden sökülmüş yere kadar eğilmiş ne anlama geliyor acaba

Sena

Hayırlı günler..Rüyamda sanayi gibi bir açık bir yerdeyim.Bir yere gitmek için yürüyorum.Yağmur yağıyor.Biraz bekledim ama durmadığı için yürümeye devam ettim.Acil gitmem gerektiği için beklemiyordum.Islandıkça yürüyorum.Şiddetlenip rüzgar artınca yakın kapalı bir yere sığınmak için yönümü değiştirdim(Şiddetli yağmur suyu altında olmak beni rahatlatıyordu.Sadece rüzgar artınca havadan geçen uçak da sarsılınca ben de tedirgin olduğumdn ötürü yakındaki bir yere geçme ihtiyacı duydm)Anlamı nedir?

Gnlnrln

Ben rüyamda kendi mahellemdeydim benim yanımda şu an ayrıldığım sevgilim vardı ve iki tanede erkek vardı onlarıda tanıyordum qaliba, yağmur yağmışdı her yer islanmışdı yerde su kalmışdı birden esgi sevgilim beni arkadan kucaklayarak kucağına aldı ve beni araba yolunun diyer tarafına gecirdi sonra yine kucağında taşıyordu beni yere indirmiyorduki ayaklarım suya batıb ıslanmasınlar, gercek hayatda beni terk etdi ama ruyamda birlikde idik ve barışmışdık anlamı ne acaba? Cevablarsanız sevinirim🙏🏻