Rüyada Yağmurda Yürümek Görmek

Rüyada yağmurda yürümek görmek tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, daha büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, çok güzel olayların baş göstereceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yağmurda yürümek görmek borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, musibetlerin kovulacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, güzel fırsatların elde edileceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yağmurda yürümek görmek talihinin artacağına, zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına alamet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, kazancının da mutluluğunun da artacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments