Rüyada Yağmurdan Korunmak

Rüyada yağmurdan korunmak aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kazancının kalıcı olacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bebeği yağmurdan korumak hasret ve özlem gidereceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, borçlarını ödeyeceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, gözyaşlarının kuruyacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şiddetli yağmurdan korunmak günah işlemekten korunacağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, işlerin sürekli artacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, ailesini kendisinden daha çok seveceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına alamettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, muhtaç insanlara yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments