Rüyada Yakın Arkadaşından Hamile Kalmak

Rüyada yakın arkadaşından hamile kalmak her gün şükredeceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, borçların hafifleyeceğine alamet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, olumlu dönüşümler alacağına, rahata ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına delalet eder.

Rüyada yakın arkadaşından hamile kalmak duaların kabul göreceğine, ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, yeni ilişkiler kurulacağına işaret eder.

Rüyanın manasına göre huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, yaşamının ve ticaretinin daha kolay hale geleceğine, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına, sermayesini riske etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada en yakın arkadaşından hamile kalmak uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine, muradına ereceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, geçim derdine düşmeyeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin sevinçli haberler alınacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep tuna

Rüyamda ben bir bayanım çok yakın bir bayan arkadaşım var ondan hamile kalıyorum aldırmak için uğraşıyorum