Rüyada Yanan Elbiseyi Söndürmek

Rüyada yanan elbiseyi söndürmek sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, ilerleyeceğine ve aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin büyük fırsatlarla karşılaşacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine delalettir.

Rüyada yanan elbiseyi söndürmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin çok bereketli bir dönem geçireceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, işinin en iyisi olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, takdir edilen bir iş sahibi olacağına, işlerinin günden güne açılacağına yorumlanır.

Rüyada yanan elbiseyi söndürmek kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, arkasından iyi anılan kişi olacağına, hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, şansının iyiye döneceğine, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına, eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments