Rüyada Yanına Füze Düşmesi

Rüyada yanına füze düşmesi kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, hoşlandığı kişiye onu sevdiğini söyleyeceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, görevinde yükseleceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, yaşama dört elle sarılacağına, yüzünün güleceğine inanılmaktadır.

Rüyada yanına füze düşmesi kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, garanti olacak kazanca, mutluluğa, huzura ve sıhhate kavuşacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayırlı haberler getireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanına füze düşmesi kötü günlerinden kurtulacağına, uzun yaşayacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, makamını garantileyeceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, kafa olarak daha rahat edileceğine, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments