Rüyada Yaşlı Adama Ayakkabı Giydirmek

Rüyada yaşlı adama ayakkabı giydirmek engellerin ortadan kalkacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, sevinç ve sürura, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin tüm evlatlarının kendisi için çok hayırlı olacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yaşlı adama ayakkabı giydirmek sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, kendisine fırsatlar yaratacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı adama ayakkabı giydirmek özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, kazancının sürekli artacağına, ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin net bir bakış açısı kazanacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, beklentilerine ulaşacağına, her anlamda güçleneceğine, kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda ölen amcamın arkadaşı terlikle evine geldi beni o yolladı ayakkabilarindan birini bana verin dedi bizde amcamın kızımla o adama çorap ve ayakkabı giydirdik