Rüyada Yatak Düşmek

Rüyada yatak düşmek zenginliğe kavuşacağına, keyfinin yerine geleceğine, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, kazancının günden güne çoğalacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına alamettir.

Rüyada annenin yataktan düşmesi mal mülk edineceğine, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine yorulur.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, sorunların aşılacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğun yataktan düşmesi insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, canından çok seveceği biri ile bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin hata ve günah işlemekten uzak duracağına, rızkın ömür boyu süreceğine, kendine döneceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına, iş hayatındaki saygın yerini daha da sağlamlaştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada hastalanıp yatağa düşmek gereken tüm imkânları elde edeceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, istediği oranda eğleneceğine, işinin ehli biri olacağına, bereketin ve verimin çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, yeni işlere atılacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada hastanın yataktan düşmesi hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, değer verdiği bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, başarılı bir kişi olunacağına, hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, hayatında her açıdan farklılıklar olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün yataktan düşmesi eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, bahtının güzelleşeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına işaret eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, yakında alacağı haberlerin kendisine çok iyi geleceğine, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, mutluluk verici bir olay yaşanacağına yorulur.

Rüyada uyurken yataktan düşmek çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, hayırlı haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde hayatının daha düzenli ve mutlu bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada üzerine yatak düşmesi iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, işlerini yoluna sokacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, kişisel eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine yorulur.

Tabirciye göre rüyayı görenin parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, eve huzur dolacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, neşe içinde olacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına işarettir.

Rüyada yüksek yataktan düşmek birlikteliğe başlayacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, çevresinin genişleyeceğine, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin çok büyük başarılar kazanacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olayların artık düzelmeye başlayacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Lily

Normalde hiç rüya görmem ama bugün aynı rüyayı art arda üç kere gördüm. Üçünde de yuvarlanarak yataktan düşüyordum ve ardından kucağıma lamba düşüyordu. Bunlardan sonraysa biriyle önce karşılıklı yemek yediğim ardındansa ona yaslanıp uyuduğum bir rüya gördüm. Bunlar nasıl yorumlanır acaba