Rüyada Yatak Odamı Temizlemek

Rüyada yatak odamı temizlemek hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, istediği oranda eğleneceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, işinde tek söz sahibi durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yatak odamı temizlemek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, bol rızık elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, yeni işlere girişileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, hayırlı işlerde yer alacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının yatak odasını temizlemek kısa sürede hayatının düzene gireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, geleceğinin parlak olacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına alamettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyamda evim kalabalik, misafirluğe gelmişler ( rüyanin hepsini hatirlamiyorum) Babannem ve iş arkadaşım ve bikaç kişi yatak odamın döşegini hali yıkama makinesiyle temizlemeye çalışıyorlar, tabi zor oldugu için bende odaya gelip yardım ediyorum.. birara çay yapmaya gidiyorum.. odada kalanlar yorganlardan yapilmiş yatagı havalandiriyorlar (yada topluyorlar)

Ayşe

Rüyamda kayınvalidem benim yatak odamı temizlemişti çok temiz olmuştu yatak odasını bitirdi daha sonra diğer odalarımı da yapacağını söylüyordu