Rüyada Yatakta Kedi Kakası Görmek

Rüyada yatakta kedi kakası görmek bolluk ve bereketin artacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, gelirini büyük oranda arttıracağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine, yaşam sevincinin geri geleceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yatakta kedi kakası görmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, çok önemli noktalara geleceğine, kısmetin bollaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine, kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, aile fertlerinin yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, dostlarını iyi seçeceğine alamet eder.

Rüyada yatakta kedi kakası görmek zor zamanlarında en büyük destekçilerinin sevdiği kimseler olacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların vuku bulduğu bir ortamın sayesinde düzeleceğine alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, işlerin günden güne artacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments