Rüyada Yavru Kumru Görmek

Rüyada yavru kumru görmek çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, toplumda iyi bir yer edineceğine, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, rakiplerini yeneceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine yorulur.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, başarılarının devam edeceğine, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, kendi başının çaresine bakacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına yorulur.

Rüyada yavru kumru görmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, istediği arabaya bineceğine, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına işarettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin bolluğun sürekli olacağına, çok hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evde yavru kumru görmek rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına, arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, müşkül durumların üstesinden geleceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selma Bekmezli

Sabah uykusunda rüyamda yeni doğmuş kumru kuş gördüm benim evim de çocuk odasının penceresin oda nın iç tarafı böyle oğlum un yatağının orada ki pencere de böyle toprak tan yuva ları var dı bir de bu yavru kumru lar baya iriydi tüylü tüylü ve tüy leri ıslaktı tabi ben bunları görünce biraz tepki gösterdim yine pire gelecek diye..