Rüyada Yazmasını Başkasına Vermek

Rüyada yazmasını başkasına vermek yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, sorunların son bulacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin hasta ise iyileşeceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, alım gücünün artmasına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yazmasını başkasına vermek ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, kendisini her türlü ispat edip refaha ulaşacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre kırmak ve üzmek istemediği kişilerle arasında olan tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yüzünün güleceğine, dik durmaya çalışacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada yazmasını başkasına vermek hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, yaşam standartlarını yükselteceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına işarettir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, şansın ve bahtın açılacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments