Rüyada Yeğenle Konuşmak

Rüyada yeğenle konuşmak bereketli bir yaşama sahip olunacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, manevi huzurdan nasipleneceğine, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sevdiklerine hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, kötülüklerden uzak olacağına, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeğenle konuşmak iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, kırgınların barışacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına işaret eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, güzel bir iş fırsatına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada erkek yeğenle konuşmak iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, yeni kararlar alınacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin adımların çok iyi bir yol açacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacağı çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Rüyada abimin oğlunun başını okşayıp alnını öptüğümü ve kucağıma alıp sevdiğimi gördüm.