Rüyada Yelek Görmek

Rüyada yelek görmek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, isteklerine nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin verimin ve bereketin geleceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, hayallerin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada altın yelek görmek sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada asker yeleği görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, gayretlerinin ödüllendirileceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hasret giderileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada askıda yelek görmek kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada avcı yeleği görmek yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, yine eskisi gibi neşeli olacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bayan yeleği görmek evladının ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride büyük bir insan olmasını sağlayacağına, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, güzel günler yaşayacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine işarettir.

Rüyada boncuklu yelek görmek kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, gelecekte istediklerine kolayca erişebileceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına inanılmaktadır.

Rüyada bordo yelek görmek bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada can yeleği görmek büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına tabir olunur.

Rüyada çeyizlik yelek görmek gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, engellerin ortadan kalkacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dantel yelek görmek sorunların üstesinden geleceğine, dertlerin ve zorlukların biteceğine, yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada eflatun yelek görmek kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski yelek görmek çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına, zorlukları aşacağına, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada güzel yelek görmek ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, kendisine başarı ve hayır getirecek hadiselere, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, kazancının artacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hırka yelek görmek kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, gururlandıracak işler yapacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına inanılır.

Rüyada hücum yeleği görmek kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, işlerinde her geçen gün daha başarılı olunacağına, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına delalettir.

Rüyada ıslak yelek görmek hedeflerin karşılık bulacağına, hayatına bakacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, yaşanan kötü bir olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, ilişkisinin huzur içinde süreceğine işaret eder.

Rüyada işlenmiş yelek görmek sorunların eşle ve aile fertleriyle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, bir yakınına açtığı sırrın kimselere söylenmeyeceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadife yelek görmek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, malın bereketinin artmasına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, güç ve cesaret alacağına, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kadın yeleği görmek evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada kahverengi yelek görmek bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece deneyimlerin kalacağına, aradığı şifaya kavuşacağına, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı yelek görmek eğlenceli şekilde yaşayacağına, çok para kazanacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, yeni başlangıçların yapılacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine işaret eder.

Rüyada kot yelek görmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına yorumlanır.

Rüyada krem yelek görmek parasının ve malının artacağına, sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına tabir olunur.

Rüyada küçük yelek görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kumaş yelek görmek üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, kazancının artacağına işarettir.

Rüyada lacivert yelek görmek gönlünce yiyip içeceğine, şansının döneceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, atılım yapacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada mavi yelek görmek işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mor yelek görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, bir mevzuda haksız olduğunu göreceğine ve karşı tarafa özür dileyeceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada orlon yelek görmek yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, gayrimenkul işine girileceğine, işte mutlu olunacağına, işine ve hanesine bereket geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parlak yelek görmek sorunların çözüm bulacağına, evlerindeki huzurun artacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe yelek görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada püsküllü yelek görmek evinin bereketinin artacağına, içinin ve kafasının rahat edeceğine, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı yelek görmek elinin döneceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, yeni bir ortama girileceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada simli yelek görmek işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacağı çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, güzel günlerin geleceğine, rütbesinin yükseleceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, yeni girilen bir işin kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah uzun yelek görmek işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah yelek görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada sökük yelek görmek sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada turuncu yelek görmek hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüyada tüylü yelek görmek aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, dualarının karşılığını göreceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, rahata erileceğine, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yarım yelek görmek iş güç konusunda birçok karar verileceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yeşil yelek görmek iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine delalet eder.

Rüyada yırtık yelek görmek doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatmanur

Merhaba ben rüyamda çok ilginç bir şey gördüm, rüyamda kırmızı yelekli bir kız denizin ortasından bir anda ortaya çıkıp kıyıya yürüyor kırmızı yeleğini çıkırıp sahile bırakıyor ve ortadan kayboluyor sonra tekrar aynı şey yaşanıyor birkaç defa, kıyıda birkaç yelek birikiyor. yorumlarsanız sevinirim