Rüyada Yemeğini Başkasının Alması

Rüyada yemeğini başkasının alması ticaretinin açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, ilgi duyduğu kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına işaret eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, eline para geçeceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin alınacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada yemeğini başkasının alması yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kişinin keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, herkesin önünde olacağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yemeğini başkasının alması sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, doğru yolu bulacağına, özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin büyük bir servete sahip olunacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, şifa edineceğine, karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şah

Rüyada kendim için hazırladığım yemeği arkadaşımın alıp yemesi

Poyraz

Rüyada bi okul kantinindeyim kredi kartımla yemek alıp masaya koyuyorum yemeden önce wc ye gidiyorum geldiğimde yemek yerinde yoktu. Sonra bida kantine gidip bu sefer bozuk parayla 1 simit alıyorum yiyorum.
normalde öğrenci değilim çalışıyorum. Rüyamı yorumlarmısınız sevgili hocalarım 🙂

sevgi

merhabalar, rüyamda yanımda çalışan bi esmer kız vardı kahvaltı hazırlayacaktım önce bi duşa gireyim sonra hazırlayım diye onunla konuştuk duştan çıktığımda bizim evin bütün kahvaltılıklarını aşırı kalabalık bi grup insan kocaman bahçe gibi yeşillikli bi yerde yiyordu çok şaşırıyordum ve o benim çalışanım olan kıza ne yedireceğim şimdi diye çok üzülüyor bi çare bulmaya çalışıyordum

Zeynep

Rüyamda erkek kardeşim tabagima pilav et koyuyordu kizkardesimde yemeği alıp geri boşalttı çok az bıraktı bende kızıp sofradan kalktım yemek yemedim uyandım

Dilara

Rüyamda masaya yemek koyuyorum geldiğimde birkaç kişi toplanıp yarısına kadar yediklerini görüyorum ellerinden yemeğimi alıp çöpe atıyorum

Melel

Rüyamda oruç tutacaktım annem yesene diyordu bende sebepsizce moralim bozuktu trip atar gibi aç değilim dedim sonra yemeye karar verdim baktım tabak boş bende çok siniirlenıyordum bu aradada biz yer yatağındayız ve üzerimize kar yağıyor

Feride

Rüyamda arkadaşlarımla beraber bir konferans salonu gibi bir yerde yemek yiyorduk. Sonra herkes yemek alıyordu ben de aldım ama ben yemeğimi getirdiğimde arkadaşım yemekteki etimi aldı. Ona daha çok tabak var gidip kendin için alabilirsin dediğimde hâlâ benim yemeğimi yemeye devam ediyordu. Sonra yemeği birlikte yedik.

Rüya meraklısı

Rüyamda yengem bizden yemek istiyordu fakat biz ailece pek haz etmeyerek yemeği veriyorduk sonra ben verdiğimiz yemeğin birazını geri alıyordum az bir kısmını veriyordum