Rüyada Yemek Beklemek

Rüyada yemek beklemek garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, güzel günler için çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına, zevki sefa içinde olacağına, hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına işaret eder.

Rüyada lokantada yemek beklemek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, kazancının artacağına, bol muhabbette kalacağına, sevdikleri rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, erkek çocuğu olacağına, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, ters giden olayların düzeleceğine, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, güzel bir birlikteliğin başlayacağına, işin düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada masada yemek beklemek ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, en çetin zorlukların aşılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin maddi sıkıntıların biteceğine, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, iyi hissedeceğine, Allah katında muradının gerçekleşeceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sofrada yemek beklemek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, kendini destekleyen kişilere değer vereceğine, müşterilerinin çoğalacağına, huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, gireceği işin bereketli ve hayırlı olacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, malının çoğalacağına, rızkının artacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments