Rüyada Yemek Yemeye Gitmek

Rüyada yemek yemeye gitmek büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, sevilen ve sayılan biri olunacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, büyük bir mala sahip olacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yemek yemeye gitmek sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına, evlat sahibi olacağına, başarıları ile konuşulacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, canın ve malının her zaman güvende olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, çok sevileceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, hidayete ermeyi başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşlarla yemek yemeye gitmek karakterinden asla ödün vermeyeceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, herkes tarafından takdir edileceğine, hayırlı adımlar atılacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, çok mutlu olacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mahmut

Hayırlı günler, ben rüyamda en iyi arkadaşımla gerçekte, bu cuma yapmayı planladığımız bir iftar buluşmasını gördüm. Tam olarak şöyleydi:
Ben asansörde tek başımayım yanıma yiyeceklerimizi de almışım asansörün bir kenarında yükselti var orada tepsiyle duruyorlar. Arkadaşımı almaya zemin kata indim ve sadece arkadaşım bindi. Arkadaşımı aldıktan sonra asansörle yukarı (yemek katına) çıkarken ben de hamburgerimi yiyorum. Ayrıca şöyle bir şey de biliyorum ki bizim aldığımız yemekler helal ve pahalı

Mahmut

teşekkür ederim bir süredir sizin sitenizi okuyorum, bir tek siz hayra yoruyorsunuz

Ysmnn

Merhabalar, rüyamda bir restorana gitmişiz ,çok güzel ve şık bir yer yedik içtik ? hesap 1211 tl gelmiş beyaz bir kağıda yazılmış veriliyor bize , arkadaşım ve eşi çoçuklarıyla gidiyoruz arkadaşım ısmarlıyor bu şekilde gördüm , Şimdiden teşekkürler.

ZavooRex

Merhaba bugün rüyamda hiç tanımadığım daha önce görmedigim bir kızı balık yemeğe götürüyorum ama bunu başka bir kişi yapmasın die ondan kıskandığım için yaptığımı düşünüyorum.Kız arkadaştan hoşlanıyor gibiyim sanki onu uzun zamandır taniyor gibiydim sonra yemege götürdüğüm yer beni tanıyorlar gibi anlaşıyorum filan biraz hava atmaya çalışıyorum iste bize ayrilan yerde 3 4 tane kişi oturmus yemek yiyordu kalkmak uzereydiler bu kız gitti onların başında beklemeye başladı ben bakakaldım ayıp olmasın die yanına doğru ilerledim o vakte kadar yüzünü hic görmemiştim yanına geldiginde bana doğru döndü ve orda yüzünü gördüm tanımadığım ve hiç görmediğimi orda anlamıştım.Ne çirkin ne de dünya güzeli degildi ama bi anda yüzüne baktım dondum kaldım sonra kendi kendime uyandım yorumlarsanız sevinirim çok fazla olmasada rüya gören bi insanım ama ilk defa böyle birşey gördüm ve ilk defa bir rüya yorumu yapıyorum