Rüyada Yemekten Saç Teli Çıkması

Rüyada yemekten saç teli çıkması yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, hayırlı işlere girileceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, sebat etmesi halinde mutlaka kazanacağına, eşinin çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı görenin yapacağı bir ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine inanılır.

Rüyada yemekten saç teli çıkması kendine olan özgüvenine kavuşacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına, kasasının gittikçe ağırlaşacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin iş dünyasında üne kavuşulacağına, kazancının çoğalacağına, yakın gelecekte nikah masasına oturulacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, arını ve namusunu şeref sayacağına, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yemekten saç teli çıkması satışlarının ya da üretiminin artacağına, ailesine emek vereceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre cesaretinin yerine geleceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice kılınç

Rüyamda ölmüş annle eşimle birlikte yemek yiyoruz. yemeklerinden uzun uzun saçtellerini ayıklayıp yemişler. Ben farkettiğimde nasıl olur demeye kalmadı benimkinde de çiktı. Bende neden söylemedoniz yemezdik dedim ne yapacağımı bilemedim üzuldüm birşeyler yapmaya başladım gerisini jatırlamıyorum. Ama hareketliydim biŕşeyler yapıyordum.

Nurr

Rüyamda annemin arkadaşının evine gidiyoruz mutfakta masada yemek yiyoruz biraz pişmiş kavurma varmış onu ocağa koyuyorum biraz da çiğ varmış onla çoğaltıyorum ve kıvırcık salatası yapıyorum. sofrada tanımadığım bi kadın görüyorum ev sahibinin oğlunun yanında oturuyor diyorum yakışıyorlar ama kızın parmağında yüzük görüyorum evli olduğunu söylüyor öyle diyince bende o çocuk için galiba tek seçenek ben kaldım diyorum. Çocuk sana da yemek vereyim diyor o sırada sofrada kıl görüyorum ve atıyorum

Zafer

Hayirli sabahlar ruyamda bir masada tanimadigim birileriyle bildigim bir yerde yemek yiyoruz karsimdaki kisinin corbasindan sac telini yavas yavas cekiyordum yorumlarsaniz sevinirim

44

Rüyamda misafirlikteyim yer sofrasında oturuyoruz gözleme falan yapılmış bir tane gözleme aldım ortadan ikiye böldüm ve Saç gördüm diğer tarafına baktım da bir tutam saç hemen sofra bezinin kenarına saklıyorum yemiyordum fakat orada Erkek arkadaşım ve ailesinide aynı sofrada görüyordum

Ülkü

Eşimin önünden aldığım yemeği kız kardeşlerime verirken içinden kalın saç telinin çıktığını gördüm. Onu çıkarırken bir tane daha kalın saç çıktı. 4 5 defa aldım. Yemeğin içinden zor alıyordum. Yemeğe yapışmıştı. Bunu Nasıl yorumlayabiliriz?

Tevfik OZGENC

Rüyada yer sofrasında oturuyorum yanimda ölmüş babaannem var onun kinali sac telleri yemeğe kaçmış ben aliyorum onlar cogaliyor bayaa bi saç teli topladim sonraki uyanmişim..

Admin

Rüyada makarna dolduruyorum tabaklara bir baktım tencerenin içinden bir sürü saç çıktı ben çıkardım baktım yine sonra çıkara çıkara elimde bir yumak saç oldu ve midem bulandı öğğğ dedim tam hatırlamıyorum elimdeki saçları galiba çöpe attım geri kalan birkaç saçı daha çıkarıp makarnayı saçlardan temizledim makarnayı karıştırırkende gerçek hayatta kırgın olduğum en yakın arkadaşım geldi benim gözlerim doldu noldu dedim bir şey yok dedim kırgınlığımı anlamasını bekledim böyleydi