Rüyada Yemin Etmek

Rüyada yemin etmek yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya kitabına göre uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada ağlayarak yemin etmek işindeki verimliliğinin artacağına, kazancının artacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden kötü bir süreci atlatacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayata geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına yorumlanır.

Rüyada allaha yemin etmek istediklerini elde etmeyi başaracağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, konfor içinde olacağına, karlı bir yatırım için anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına delalettir.

Rüyada anneye yemin etmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine yorulur.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, dertlerin biteceğine, ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker yemini etmek istediği her şeyi kolayca alabileceğine, tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, yüzünün güleceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına, düşmanların çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, önemli kararlar alınacağına, gözünü en yukarılara dikeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok yemin etmek işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada ekmeğe yemin etmek herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, konusunda uzman bir kişi olunacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine işarettir.

Rüyada eşine yemin ettirmek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine, büyük işlere imza atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada intikam yemini etmek ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, çocuklarının fazla olacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, mesleğinde ileri gideceğine, yaptığı ve yapacağı yardımların karşılığını en güzel şekilde göreceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurana yemin etmek hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, kuracağı yeni düzende yeni insanlara yer vereceğine, aile fertleri ile birbirlerine her konuda destek olacağına, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine inanılır.

Rüyada kuranı kerime yemin etmek yaşama sevincine kavuşacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, bir bebek sahibi olacağına, hastalıkların uzak duracağına, yüzün güleceğine, yaşamının düzene gireceğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, rakiplerini alt edeceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada milletvekili yemini etmek gönlünce bir yaşamı olacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, kendisinden daha kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün yemin etmesi maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, ev sahibi olunacağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, işlerinin kısa zamanda açılacağına, takdir edilen kişi olacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına inanılır.

Rüyada ülkücü yemini etmek umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, işiyle nam salacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, cesaretinin yerine geleceğine, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yalan yemin etmek maddi anlamda rahatlık göreceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, parasını dikkatli harcayacağına, kazanç getirecek büyük işlere gireceğine, sevdiği kişileri yanına alacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, muradına ereceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Umut

hocam sevdiğim bir kız var bir hata yaptı başından bı olay geçti ondan ailem onunla evlenmemi istemiyor en çokta babam.. Hocam şimdi ben rüya gördüm babam ablam ben beraberiz babamdan ayrılırken babam ablama diyor kardesinle son kez konuş.çünkü adam benden haber bekliyor,başka bir kız var onunla evlenmemi istiyorlar ,ablam dedi ne diyorsun? hayır dedim evlenmicem dedim vallahi billahi tillahi dedim evlenmicem sonra yani sevdiğim kızın ismini anıyorum ondan baskasiyla evlenmicem dedim, sonra alın işte o kadar üstüme geldiniz yemin de ettirdiniz dedim ablama, sonra eve girdik babam dışarda, ablam babama sesleniyor durumu anlatıyor yemini de anlatıyor.. babam içeri geliyor bana diyor bak hayır diyorsun bu ne demek iyi düşün bundan sanra senin için evlilik yok demek bunu biliyorsun dimi diyor,bende: biliyorum zaten göze almışım..sonra babam diyor bütün suc kızın değil ailenin de, bnde zaten öyle diyorum sonra ailem münakaşa ediyorlar yani bu olayı konuşuyorlar suc biraz kızın biraz ailenin diye, sonra yan odadan bebek sesi geliyor ağlıyor,ablamın bebeği.. babam ablama diyor git şu bebeğe bir zarar ver, verebilir misin?ablam baba allah korusun ne diyorsun? babam örnek olarak dedim diyor. bende ha işte öyle nasıl ki o bebeğe zarar veremiyosunuz bende o kızı seviyorum ondan başkasıyla evlenmem anlayın diyorum artık bu konuyu konuşuyoruz biz böyle konuşmaya girmişiz yanlız bişey farkediyorum babam olduğu yerde yok Ve ben uyaniyorum. Rabbim hayra yorsun inşaallah…