Rüyada Yengemin Öldüğünü Duymak

Rüyada yengemin öldüğünü duymak girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, iyi günler yaşayacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına işarettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, hayırlı işlerde yer alacağına, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine alamettir.

Rüyada yengemin öldüğünü duymak canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, iş hayatındaki saygın yerini daha da sağlamlaştıracağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye başlayacağına, yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, bir anda atılıma geçeceğine, sıkıntısının biteceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada yengemin öldüğünü duymak sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, modern insanlarla tanışılacağına, rahata erileceğine, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre eşinden yana huzurlu olacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, Allah tarafından korunacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesnevi

Rüyamda bir sene önce vefat eden amcamın dul eşinin vefat ettiğini ve ölüm sebebini de Latince olarak söylediler.

İlaha

Merhabalar, rüyamda yengenim öldüğü haberini alıyorduk, cenaze bizim eve geliyordu. Her kes ağlıyordu, bu sırada ölen annemin sağ olduğunu, merdivenlerle bir şey taşıdığını gördüm. Bu sırada ben de sınava nasıl yetişicem şimdi kaygısı içerisindeydim

Emay81

Yengem ve ýeğenimin öldüğünü bi boş yerde cenaze yemeği olarak pilav verildiğini goruyorum ama ben yemiyorum.Yengemin annesine ve babasina oldüğü haber verilmiyor

eksice

Rüyamda 2 bucuk senedir konusmadigim abimin esininin öldüğünü gördüm ve cenaze bizim eve gelmişti. Ben ağlıyodum ama bağırarak ağlamak isteyince sesim cıkmıyodu. Tabir edermisiniz?