Rüyada Yeni Doğmuş Siyah Saçlı Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş siyah saçlı bebek görmek atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtularak hafifleyeceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, yere daha sağlam basmayı başaracağına, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, iyilik görüleceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeni doğmuş siyah saçlı bebek görmek yazgısının güzelleşeceğine, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, sıkıntılarını yeneceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına yorulur.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin daha iyi bir eve çıkılacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, daha rahat para kazanacağına, bereketli işler yapılacağına işaret eder.

Rüyada yeni doğmuş siyah saçlı bebek görmek iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüya kitabına göre hastalıklarının son bulacağına, biraz dinleneceğine, nasiplerini alacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, yaşamın kolaylaşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
damla feyza

rüyamda bayramdı karşı komşumun evinde onların bi akrabasının yeni bebeği olmuştu siyah saçlı beyaz tenli bi bebek. bebeği giydirdim kucağıma aldım sonra da koltuğun üzerine yatırdım. üşür diye üzerini örtmek için kalktığımda bebek bana bakıp ağladı. üzerine ufak bi battaniye attım yanına gelince ben sustu. anne ve babası ile çocuktan nasihat tarzı konuşmalar yaptık öyle uyandım. hayır olsun🤲🏻

Arzu

Gerçekte 7 aylık hamileyim rüyamda bebeği erken dogurmusum ve siyah saçları var sürekli koşuyor oyun oynuyor yaramazlık yapıyor kızım. Siyah saçları var. Çok güzel bir kız. Emzirmeyi unutuyorum onu yakalayıp emzirmeye çalışıyorum ama oyun oynamak için sürekli koşuyor.

Nur

Rüyamda hamileymişim ve bir anda kendi kendime doğum yapıyorum ve hiç ağrı sızı yaşamıyorum ve bu çocuk erkek bir an da bu çocuk dört-beş aylık bir bebek oluyor siyah saçlı beyaz tenli tombik bir bebek ve çok tatlı ve sevimli sizce bu ne demek ?

Güler turgut

Rüyamda kız kardeşimin yatağında yeni doğmuş siyah saçlı erkek bebek gördüm.birde lösemili cocuk.anlami nedir sizce rica etsem

Şeyma Nur

Rüyamda güya ben bir kız çocuğu doğurmuşum fakat onu daha görmeden babam vermişim 1 2 gün sonra diyorum ki ben niye yeni doğmuş bebeğimi verdim diyip almaya gidiyorum ondan sonra eşimle konuşuyorum diyorum ki biz şimdi napcaz hiçbirsey bilmiyorum ben daha kıyafet bile almadık diyorum oda alırız nolcak ki falan diyor sonra diyorum ki bu bebeğin karnı açtır bebeğe bir bakıyorum sipsiyah şaçlı esmer bana benziyor gözler kocaman sonra eşim diyorki ismini koymadık onu ne koyalım diyor benim adım şeyma bebeğin de adını şeym mavi koyalım diyoruz falan ve ben mavi ismini normalde çok severim derken öyle işte rüya bitiyor burda

Esma

Merhaba, rüyamda bir otobüsten içinde gelin olan sık giyimli bir grup iniyor. Gelin çok üzgün ve ağlıyor. Nikah memurunun evlenmeyi kabil ediyor musunuz sorusuna heyecandan konuşmayıp cvp verememiş ve nikah memuru da nikahı iptal etmiş. İçlerinden birisi iş yerindeki müdürüme yeni doğmuş siyah saçlı bir kız bebek veriyor. Niye annesinden ayırdınız haberi var mı diye soruyoruz. Arada kaynadı kargaşa da aldık geldik diyorlar. Müdürüm de senin çocuğun var al sen diye benim kucağıma veriyor. Bebeği geri müdüre veriyorum. Bebek eliyle adamı geri itiyor ona gitmek istemiyor. 2 kez oluyor bu olay. Müdürüm bana keşke seninle 10yil önce tanissaydik şampiyon olurduk diyor. Kız bebek de kucağımda uyuyor elleriyle sarılıyor bana. Uyusun diye market kasası gibi bir yere yatırmaya çalışıyorum geri uyanıp sarılıyor bırakmıyor beni. 3. denemede artk uyuyor ve koyuyorum rahat yapacağı bir yere.

Fehime Demir

Rüyamda siyah saçlı yeni doğan erkek bebek görmenin anlımı ne