Rüyada Yeşil Bamya Görmek

Rüyada yeşil bamya görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı görenin uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil bamya görmek sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına ve tatile çıkılacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, ilerleyeceğine ve kalkınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada taze yeşil bamya görmek zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, uzun bir süre boyunca mutluluk duyulacağına, edilen zararların telafi edileceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, önemli kararlar alacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments