Rüyada Yeşil Gelinlik Giymek

Rüyada yeşil gelinlik giymek işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, yaşayacağı güzel ve önemli olayların mutluluğunun etkisinin uzunca bir süre devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada açık yeşil gelinlik giymek çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır kapılarının açılacağına, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre başarılı adımlar atılacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, çevresindekilerin hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına ve kendisinin de o insan topluluğuna tabi olacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, borçlarının kapanacağına yorulur.

Rüyada düğünde yeşil gelinlik giymek Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, şansının açık olacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, kendisini her yönden donanımlı kılacağına delalet eder.

Rüyada fıstık yeşili gelinlik giymek işveren koltuğunda oturacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, çalışmalarının çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine yorulur.

Rüyada koyu yeşil gelinlik giymek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, maddi olarak çöküntüye uğraşım aile dostlarına yardımda bulunacağına, aile saadetinin ve hane içindeki sevginin, saygının artacağına, yeni bir hayata adım atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin zor durumların biteceğine, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına yorulur.

Rüyada su yeşil gelinlik giymek anlayışlı bir kısmet çıkacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, işinde terfi ettirileceğine, hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, ağız tadının yerinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre hiçbir eksiğinin olmayacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, rızkın ömür boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada zümrüt yeşili gelinlik giymek sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, iş ortamındaki sorunların ve sıkıntıların çözümüne katkıda bulunacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına, endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına alamettir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak uğraş vereceğine ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İpek

Merhaba rüyamda bir kına gecesinde gelin olmasına rağmen davetli olduğum halde yeşil kinalik( gelinlik) giyip çok çok mutlu bir şekilde halay çekmeye gittim bunun anlamı nedir acaba şimdiden teşekkürler 🙏

A N

Mrb rüyamda cagla yesili bir gelinlik giydim ama kiminle evleniyorum bilmiyorum damadı göremiyorum cocuklarim önce tepki veriyo evleniyorum diye sonra kabul ediyolar hayatta olmayan babamı ve akrabaları gördüm sırtlarında yükle gelip gidiyorlar yeğenimin kocası bir sürü bozuk para atiyo önüme bunlar senin diyo uyandim bu ara gel ölen kişiler rüyama giriyor cevlarsaniz sevinirim

Seçil seyrek

Merhaba Rüyada suyeşili ve beyaz karışımı bir gelinlik vardı üzerimde ölen rahmetli babam geldi elini öptüm oda benim yanağımdan öptü bir taze incir tanesi verdi yedim ben onu. Babamın öldüğü geldi aklıma rüyada ağladım hüzünlendim. Şimdiden teşekkür ederim…