Rüyada Yeşil Mavi Renk Görmek

Rüyada yeşil mavi renk görmek sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, çok iyi yerlere gelineceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, borcunun hafifleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil mavi renk görmek sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, tövbe etmeye, herkesin yardımına koşacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, refah içinde olunacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına yorulur.

Rüyada sarı yeşil mavi renk görmek kimseye borçlanmayacağına, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, işten yana şansının açık olacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments