Rüyada Yeşil Yapraklı Bitki Görmek

Rüyada yeşil yapraklı bitki görmek zafer elde edeceğine, borçların ve dertlerin biteceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına, talihin yüze güleceğine, gittiği yolda muvaffak olacağına, mutluluk ve huzur bulacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını alacağı bir destek sayesinde çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil yapraklı bitki görmek hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, kazançlı işlere girileceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, bereketli işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin imkân sahibi olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceğine, neşeleneceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada saksıda yeşil yapraklı bitki görmek başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, ruhunun üzüntüden kurtulacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
toprak3316

rüyamda oğlumun öğretmeni bize geliyor elinde(kendi evimde ayni saksinin yuvarlağı mevcut) uzun oval sarı fil saksinin içine kendi eliyle diktiği topragin üzerine cok guzel canli yeşil (topragida canli )bitki getiriyor. bende cok mutlu oluyorum ve harika takim oldu benim saksilarimla masaya koyarken icinden 2 3 dal düşüyor ben onu alip hemen geri ekeceğim diyorum ve böyle uyandım 🙏🥰

toprak3316

teşekkür ederim ederim 🥰🙏