Rüyada Yeşillik Yıkamak

Rüyada yeşillik yıkamak işlerine yeni işler katacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine yorulur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin hayırlı bir terfi alınacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bol yeşillik yıkamak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinden de razı geleceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüya manasına göre her çalışması ile büyük ses getireceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, zafer elde edeceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, hayırlı haberler alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çamurlu yeşillik yıkamak hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, rahata ereceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, büyük başarılar kazanılacağına, yol göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çeşmede yeşillik yıkamak hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, rakipsiz hale geleceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kimsenin Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada temiz suda yeşillik yıkamak işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, servet sahibi olacağına, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine delalettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin gözyaşının dineceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, başarılarını arttıracağına, insanların saygısının kazanılacağına, kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mesnevi

Annem tarladan yabani yeşillikler toplamış. Yemek yapacakmış. Ben musluğun altına bir tepsi koymuşum, akan musluktan yeşilliklerin çamurunu yıkıyorum anneme veriyorum. Yıkama işlemi bittikten sonra, tepsinin içine biriken çamurlu suyun içine kaçan yeşillikleri topluyorum.