Rüyada Yıkamak

Rüyada yıkamak istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, dertlerinin dermanını bulacağına, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, sayısız fırsatlar elde edeceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, başarının adım adım yaklaşacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, maddi imkânların genişleyeceğine, maddi anlamda güçleneceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yıkamak en büyük acılarının dineceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çevresinde itibar ve saygınlık kazanacağına, her zaman ailesinin başında olacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, büyük bir mala sahip olacağına, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yıkamak hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, parasının, malının ve aşının çoğalacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, yaşamının düzene gireceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, ailesinin de büyük olacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments