Rüyada Yıkılan Apartmandan Kurtulmak

Rüyada yıkılan apartmandan kurtulmak hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, iş güç sahibi olacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, eşinin ya da sevdiği kişinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vereceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yıkılan apartmandan kurtulmak kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, yeni ev eşyaları alınacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, gidilecek yönün belirleneceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kazancının günbegün artacağına, borçların hafifleyeceğine, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, gelirinin garanti olacağına, güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına işarettir.

Rüyada yıkılan apartmandan kurtulmak başarıları ile tanınacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments