Rüyada Yıkılan Evden Sağ Çıkmak

Rüyada yıkılan evden sağ çıkmak gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, kalbinin küt küt edeceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, kafa dağıtacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yıkılan evden sağ çıkmak kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, aile bireylerden birinin hakkında çok mutluluk verici bir gelişme yaşanacağına, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada depremde yıkılan evden sağ çıkmak sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine işarettir.

Bu rüya hayatındaki fırtınaların durulacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, çocuklarına sanat öğreteceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma Çetin

Ben rüyamda komşunun evinin damında idim bı anda dam çatlamaya başladı birtaraftan yarıklar olmaya başladı ben sagsahlim yürüdüm çıktım ev yikilmadan böyle uyandım

Fatma Çetin

Tesekur ederim size cok

Melih

merhabalar rüyamda 12 katlı binada otururken aniden deprem oluyor, bende aşağı inmeyin yukarı çıkın kurtulma kolay olur diyip çatıya çıkıyorum bina yan yatarken kendimi saklayıp yere sağ sağlim iniyorum ve rahat bir şekilde oradan uzaklaşıyorum. gecesinde de bir konu için istihareye yatmıştım onunla ilgisi olur mu acaba bilemedim ama beni bayağı bir etkiledi

Gülümser Çakan

Ben rüyamda oturduğum evi sattım ve yeni bir ev aldığım eve taşınmışım fakat o ev yıkılırken evin içindenden son anda kurtuldum ve çok gözyaşları döktün ve bir sürü insanıda o esnada son anda çıkmalarına yardımcı oldum uyardım ve ev yıkılırken çıktık fakat çok göz yaşı doktum ev yıkıldı diye

Ahmet

Ev yıkılıyor sağ çıkıyor kardeşi ve yeğeni başka evin kapısını kırmış içeri girmişler eşim görmüş

Yeliz

Rüyamda baya yüksek katli Bir binaya çıkıyoruz biz annemle merdivenleri çıkarken deprem oluyor sadece ben ve annem kalıyoruz annemden bilgim yok ama ben ışığı görüp kazıp enkazdan çıkıp eşimi görüyorum eşim beni çıkarıyor ,hayira çıksın inşaallah ,ne anlama gelir , teşekkürler

Ilknut

Rüyamda bina yıkılıyor ben çıkıyorum ama oğlum yengem komşu kızı kalıyor çok üzülüyorum

Halit

Rüyamda bina yıkıldı ama benim oturduğum eve bişey olmadı sağ salim yürüyerek evden çıktık. Alttaki 3 kat komple çökmüştü.

Zarife

Evimizde yengemle oturuyorum evimin çatısı catladı sonra ev yana dogru yıkılır gıbı oldu ama duvarların yıkıldığını görmedim kactık. Beyaz sandalyede oturuyorum kayınbabamla kavga ettık sonra annemle evime girip esyalara bakıp telefonumu aradık

Anonim

Rüyada depremde yıkılan evden kaçarken aileden birinin kafasına masa düştüğünü görmek

Hatiice yıldırım

Gunduz niyetine eski bir ev uzerindeydim ev bir anda yikiliyor ben kalkip yuruyorum Allahdan birsey olmadim diyorum