Rüyada Yıkılan Evden Sağ Çıkmak

Rüyada yıkılan evden sağ çıkmak gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, kalbinin küt küt edeceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların yüzünü güldüreceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, kafa dağıtacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yıkılan evden sağ çıkmak kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyanın anlamına göre kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, aile bireylerden birinin hakkında çok mutluluk verici bir gelişme yaşanacağına, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada depremde yıkılan evden sağ çıkmak sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine işarettir.

Bu rüya hayatındaki fırtınaların durulacağına, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, çocuklarına sanat öğreteceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Songül

Çok şiddetli deprem oldu evim çoktu ama yıkılmadı biz içinden rahalikla çıkıp kurtulduk