Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek evine huzur ve bereketin geleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, aşkının meyveleri olarak çocuklarını kucağına alacağına, ömrünün uzun olacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin doğru yolu bulacağına, işinde zafer elde edeceğine, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, ele geçen parada artış olacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada akvaryumda yılan beslemek geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, başarılarının sürekli olacağına, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin yılan beslemesi yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada boğa yılanı beslemek iyi noktalara geleceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, daima zinde ve genç kalacağına, geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük yılan beslemek sorunlarının çözüleceğine, ziraat ve harmandan fayda görmeye, bir olaydan ötürü kötü davranışlarda bulunmamak ve kalp kırmamak için gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, kazalardan ve belalardan korunacağına, az çalışarak çok gezeceğine yorumlanır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına, hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada eliyle yılan beslemek güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, zengin olacağına, borçlarının hafifleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evcil yılan beslemek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evde içinde yılan beslemek rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, varolan borçların ödeneceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada kafeste yılan beslemek problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, iş hayatında çok kar edileceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kahverengi yılan beslemek başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına, yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada kırmızı yılan beslemek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, rahat bir nefes alacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kobra yılanı beslemek işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, eşlerin çok mutlu olacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına delalet eder.

Rüyada koynunda yılan beslemek epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine, istediği gibi yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mavi yılan beslemek çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, makama ve rızka sahip olacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine işarettir.

Rüyada su yılanı beslemek kendisi ile gururlanacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, gayrimenkul işine girileceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yavru yılan beslemek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, hayatın keyifli bir hale geleceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada zehirli yılan beslemek hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, rahata ereceğine, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, kendi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hevidar

Merhabalar rüyada abim eve yılan getirdi e biz onu beslemek için mama hazırlıyorduk evin içinde bir yere kaçtı yılan biz yakaladık tekrar kaçtı tekrar yakaladık onu besledik zararsız bir yılana benziyordu kırmızı kırmızı ve siyah şeritli bir yılandı