Rüyada Yılan Erimesi

Rüyada yılan erimesi hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, ticarete atılacağına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına yorulur.

Ulemaya göre sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, geçiminin daha rahat bir hale geleceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına tabir olunur.

Rüyada yılan erimesi gelirinin giderinden fazla olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, sevap işleyeceğine, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, maddi gücünün, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin dönmeyen şansın artık döneceğine, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, ekonomik olarak kalkınacağına, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yılan erimesi şansının bir ömür yaver gideceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin çok iyi bir yere terfi alacağına, eşini kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments