Rüyada Yılan Kaybolması

Rüyada yılan kaybolması variyet sahibi olacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, hayatın yüzüne güleceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada evde yılanın kaybolması bolluğa ve berekete kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, hayatının geriye kalan kısmını dikkatli bir şekilde planlayacağına ve bu sayede huzur dolu günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı yılan kaybolması yapılan işte ustalaşılacağına, hayatının daha kolay olacağına, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah yılanın kaybolması yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kazancında artış meydana geleceğine alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, çok büyük başarı kazanacağına, helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Demir

Rüyamda kesinlikle tanımadığım bir kızla fıstık bahçemizde yürürken çok büyük bir siyah yılan farkettim onu fark ettiğim an yanımdaki kızla kaçmaya çalıştık(kovalıyordu çünkü )ve tam arabaya gelip binecekken yılan bir an küçüldü ve ne olduğunu anlamadığım bir şekilde kayboldu rüyayı gerçekten merak ediyorum teşekkürler.

Garabagli

Rüyamda uyurken
Gözlerimi açtım ve yatağın yanında sürünen siyah bir yılan gördüm ama nedense korkmadım ve sonra gözümü açtığımda kaybolmuştu. (Evli değilm)

Şule

Rüyamda bir sepet dolusu büyüklü küçüklu yılan vardı hepsini eşim ve ben bir kovaya bastırdık hatta küçük sarı yilan kaçarken eşim tutup kovanun içine koydu fakat eşim gayet eğlenirken ben çok korkuyordum.sonra nasıl olduysa siyah yılan kaçtı annemlerin eski evinde mutfakta ağaç oluyor yılan oraya kaçıyor bende eşime ısrarla al onu ordann bize bişey yapar diyorum ama eşim o ara basja bişeyle ugrasuyir ve orada onu unutuyoruz sonra rüya tamamen bundan uzak bı rüya ya geciyur o da orda son buluyor

Müştak

Rüyada hanımla birlikte evin içinde uzun ve ince sarı yılan gördük yakalamaya çalıştık yılan birden kayboldu hayırdır inşallah

Fatma

Merhaba rüyamda sarı büyük yavru siyah yılan gordum ve anne annem beni çağırdı ve dokunmatik bir telefon almıştı bana gösterdi ve arkamı dondugumde yılan ve yavrusu yerinde yoktu bahçe li bir evdi

Elvan

Rüyamda odamda ilk ince küçük siyah yılan gördüm sonra onu öldürdük yuvasını aradık benim yatağımın içinde delik vardı yuvası orasıymış o delikten bu sefer annesi çıktı siyahın üstüne koyu kırmızı benekler vardı onu yakalamaya çalıştım ama odanın içinde kayboldu

Ercin Köprü

Merhaba kuru ot olan biyerde dim sonra sağ ayag blegime bi yılan dolandı nasıl kurtulurum diye araştırma yaptım bişey bulmam gerekiyordu ayagımdaki yılanı sargı bezi gibi bişeyle sarmıştım yılanı cıkarıcagım şeyi bulamadım arkadaşıma yılanı göstereyim diye actıgımda bezi ayagımdaki yılan yok olmuştu anlamı nedir

Sumeyrauguk

Ben rüyamda odamda ayağımın altında böyle gri siyah tonlarinda bir tane olduğunu gördüm. Yılan yaralı ve yardıma muhataç gibiydi ben ona dokunduğum böyle çektim. Bana hiç bir şey yapmadı. Sonra yere bıraktım böyle yavaş yavaş düzenliyordu. Ben odada gidim o korkmasin dedim odadan gitim kapıda dönüp baktım yüzünü kaldırdı sanki merhametli bir şekilde teşekkür eder gibi baktı. Ben gülümsedim ve kapiyi kapatmadan ailem odamda bir yılan olduğunu söyledim ablam geldi odamda aradı yılan yoktu gitmişti

Abdullah

öncelikle selamun aleyküm rüyamda yukarıdan siyah küçük bir yılanın kıvrımlı bir şekilde ayak ucuma düştüğünü gördüm süpürge ile küreğe çektiğim sırada atılıp duvar yastığının arasında kaybolduğunu gördüm cevaplarsanız sevinirim hayırlı günler